Hizmetler

AŞI UYGULAMASI

AŞI

Kliğimize gelen dostlarımızın gerekli bilgilerini sisteme kaydederek ve siz değerli hasta sahiplerimize aşı takibi yapabilecekleri hizmetleri sağlayarak aşı programlarını oluşturuyoruz.

MUAYENE/TEŞHİS

MUAYENE/TEŞHİS

Kliniğimize gelen dostlarımıza her uygulamadan önce genel muayene yaparak sağlık durumlarını kontrol ediyoruz. Herhangi bir şikayeti olan hastalarımızda ise önce detaylı bir anamnez alıyoruz ve ilgili bölgelerin (ağız, göz, kulak, boğaz) muayenelerine başlıyoruz. Böylelikle teşhise yönelik ilk ve en önemli adımı atmış oluyoruz.

CERRAHİ

CERRAHİ

Hastalarımızın gerekli muayeneleri ve tetkiklerinin yapılmasının ardından durum değerlendirmesi yapılarak her türlü operatif müdahale girişimlerini yapıyoruz.

DAHİLİYE

DAHİLİYE

Dostlarımızın gastrointestinal sistem, dermatolojik, endokrinolojik, onkolojik, nefrolojik, nörolojik problemleriyle birlikte solunum sistemi, kalp ve dolaşım sistemine ait enfeksiyoz veya nonenfeksiyoz hastalıkların tanı ve tedavisini yapıyoruz.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

Can dostlarımızın dişlerinde oluşan diş taşlarının diş etine ve dişin dış katmanlarına zarar vermeyen özel aletlerle hijyenik olarak temizliyoruz.

DOĞUM VE JİNEKOLOJİ

DOĞUM VE JİNEKOLOJİ

Evcil hayvanlarda üreme fizyolojileri, gebelik ve tanı yöntemleri, infertilite, sterilite, meme sağlığı ve hastalıkları gibi durumların teşhis ve tedavisini yapıyoruz.

HOSPİTALİZASYON

HOSPİTALİZASYON

Tedavi sürecini klinik ortamında tamamlaması gereken hastalarımızı yatışa alıyoruz, böylece hastalık sürecini yakından takip ederek acil müdahale gerektirecek durumlarda müdahalede bulunuyoruz.

MİKROÇİP UYGULAMA

MİKROÇİP UYGULAMA

Mikroçip uygulaması; kayıp veya çalınan hayvanların bulunması için geliştirilmiş elektronik bir sistemdir. 11 haneli bir numaradan oluşmakta ve dünyada eşi benzeri bulunmamaktadır. Böylece dostlarımız kalıcı olarak kimlikleştirilmektedir. Aşı uygulaması kadar basit ve ağrısız olan mikroçip uygulamasını 8 haftalıktan itibaren can dostlarımıza uyguluyoruz.

YURT DIŞINA ÇIKIŞ

YURT DIŞINA ÇIKIŞ

Kedi veya köpek gibi evcil hayvanların yurtdışına çıkış prosedürleri en fazla merak edilen hususlar arasında yer almaktadır. Evcil hayvanlarımızı yurtdışına çıkarmadan önce yerine getirmeniz gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır. Bu süreçte gerekli bilgi ve donanımlarımızla siz değerli hasta sahiplerimize bütün desteği sağlayacağız.
Call Now ButtonBizi Arayın